Błażusiak kończy karierę

Błażusiak kończy karierę

Podaj dalej

Taddy Błażusiak ogłosił dziś zakończenie profesjonalnej kariery, a zawody SuperEnduro zaplanowane na 10 grudnia w Krakowie będą ostatnią okazją do zobaczenia najbardziej utytułowanego polskiego zawodnika motorsportowego w akcji.

taddy-blazusiak-i-jego-red-bull-ktm-exc-300-2015

Myślałem o tym już od jakiegoś czasu – powiedział Błażusiak. – Zawsze powtarzałem sobie, że wykonam ten ruch wtedy, gdy będę to uważał za słuszne. Zjeździłem już spory kawał świata w trakcie zawodów, trenowałem najmocniej jak umiałem i za każdym razem starałem się wygrać.

– Osiągnąłem więcej, niż kiedykolwiek mogłem sobie wymarzyć i jestem szczęśliwy z powodu wszystkich tych lat. Chciałbym podziękować całej mojej rodzinie, a w szczególności mojemu bratu Wojtkowi, który od samego początku był ze mną i ciężko pracował na ten sukces.

– Wielkie dzięki także dla mojego menadżera Alexa Doringera, a także szefa KTM Stefana Priera i szefa KTM Motorsport Pita Beirera. To oni w głównej mierze umożliwili mi pogoń za marzeniami. Podziękowania należą się także Red Bullowi i wszystkim moim partnerom.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News