Black Friday to za mało. Na stacjach ładowania GO+EAuto rusza mikołajowa promocja

Black Friday to za mało. Na stacjach ładowania GO+EAuto rusza mikołajowa promocja

Black Friday to za mało. Na stacjach ładowania GO+EAuto rusza mikołajowa promocja

Podaj dalej

Gdy cały świat szaleje przed zbliżającym się „Black Friday”, GO+EAuto przygotowało swoją, lepszą promocję. Na stacjach ładowania należących do polskiej spółki, jutro (28 listopada) od godziny 12:00 zacznie obowiązywać tańszy cennik.

Przedstawiciele GO+EAuto twierdzą, że jednodniowe promocje na Black Friday to zdecydowanie za mało. Właśnie dlatego przygotowali specjalny cennik, który będzie obowiązywał od jutra (28 listopada) godziny 12:00, aż do 8 grudnia. W tych dniach cena za ładowanie samochodu na wybranych stacjach będzie naprawdę atrakcyjna. Zatem na których stajach ładujemy w najbliższych dniach?

Z promocji można skorzystać na czterech stacjach szybkiego ładowania zlokalizowanych w Małopolsce. Dwie z nich znajdziemy w Krakowie. Pierwsza znajduje się przy hotelu Santorini, natomiast druga na terenie Centrum Handlowego Zakopianka. W obu zapłacimy 1.35 zł za DC. Kolejna stacja objęta promocją działa na placu Sobieskiego w miejscowości Łańcut, a ostatnia z nich znajduje się w Zielonkach na ul. Galicyjskiej. Te dwa punkty dla użytkowników samochodów elektrycznych są jeszcze tańsze, bo za DC zapłacimy na nich zaledwie 1.20 zł.

Dostęp do stacji GO+ uzyskamy za pomocą karty klienta GO+EAuto, którą wyrobimy w siedzibie spółki w Krakowie na ul. Siewnej 30 lub przy pomocy aplikacji GoNet EV CPMS. Aplikację znajdziemy w sklepie Android PLAY oraz w App Store. Naturalnie jest ona darmowa. Ponadto każdy niezarejestrowany użytkownik będzie mógł uruchomić proces ładowania, płacąc za usługę przez platformę PayPal. Natomiast na stronie www.gopluseauto.pl znajdziemy pełną ofertę firmy.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News