Bił kobietę na przejściu. Agresywny kierowca Porsche przesłuchany

Bił kobietę na przejściu. Agresywny kierowca Porsche przesłuchany

Podaj dalej

Kierowca Porsche, który uderzył na przejściu kobietę, a następnie próbował ją przejechać, został przesłuchany w Komendzie Miejskiej Policji w Lesznie. Usłyszał trzy zarzuty. Jego czyn zakwalifikowano jako ”występki o charakterze chuligańskim”.

Zdarzenie miało miejsce w ubiegłym tygodniu na przejściu w Leszenie. Na nagraniu w sieci widać, jak kierujący Porsche nie chce przepuścić przechodzącej przez przejście dla pieszych kobiety. Gdy przechodząca zwróciła uwagę kierującemu, ten wysiadł z pojazdu i uderzył ją w twarz, następnie próbował przejechać. W poszukiwania mężczyzny włączyło się wiele osób, ale dopiero po kilku dniach udało się go odnaleźć.

Kozak w Porsche pobił kobietę na przejściu, a potem próbował ją przejechać

Usłyszał trzy zarzuty: znieważenia pokrzywdzonej, spowodowania obrażeń ciała poniżej siedmiu dni, oraz zarzut zmuszenia do określonego zachowania się i narażenia na niebezpieczeństwo poprzez zepchnięcie tej kobiety z drogi samochodem.

Grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności. 35-latek powiedział, iż kobieta go sprowokowała. Ostatecznie przyznał się do winy.

2w1. Jeden pojazd ważył tyle co dwa przy zachowaniu dopuszczalnych norm

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News