Bił kobietę na przejściu. Agresywny kierowca Porsche przesłuchany

Bił kobietę na przejściu. Agresywny kierowca Porsche przesłuchany

porsche

Podaj dalej

Kierowca Porsche, który uderzył na przejściu kobietę, a następnie próbował ją przejechać, został przesłuchany w Komendzie Miejskiej Policji w Lesznie. Usłyszał trzy zarzuty. Jego czyn zakwalifikowano jako ”występki o charakterze chuligańskim”.

Zdarzenie miało miejsce w ubiegłym tygodniu na przejściu w Leszenie. Na nagraniu w sieci widać, jak kierujący Porsche nie chce przepuścić przechodzącej przez przejście dla pieszych kobiety. Gdy przechodząca zwróciła uwagę kierującemu, ten wysiadł z pojazdu i uderzył ją w twarz, następnie próbował przejechać. W poszukiwania mężczyzny włączyło się wiele osób, ale dopiero po kilku dniach udało się go odnaleźć.

Kozak w Porsche pobił kobietę na przejściu, a potem próbował ją przejechać

Usłyszał trzy zarzuty: znieważenia pokrzywdzonej, spowodowania obrażeń ciała poniżej siedmiu dni, oraz zarzut zmuszenia do określonego zachowania się i narażenia na niebezpieczeństwo poprzez zepchnięcie tej kobiety z drogi samochodem.

Grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności. 35-latek powiedział, iż kobieta go sprowokowała. Ostatecznie przyznał się do winy.

2w1. Jeden pojazd ważył tyle co dwa przy zachowaniu dopuszczalnych norm

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News