Bez kabla, wygodne i najlepsze w swojej klasie. Bezprzewodowe słuchawki JBL T500BT

Bez kabla, wygodne i najlepsze w swojej klasie. Bezprzewodowe słuchawki JBL T500BT

jbl 1

Podaj dalej

Nie trzeba być wielbicielem słuchania muzyki, żeby uświadomić sobie, jak bardzo mogą okazać się przydatne bezprzewodowe słuchawki JBL T500BT. Model ten wyróżnia się tym, że znakomicie sprawdza się w bardzo wielu sytuacjach. Co najważniejsze i co sama nazwa mówi – nie posiada kabla, a to niewyobrażalny komfort.

Bezprzewodowe słuchawki JBL T500BT

JBL T500BT

Z pomocą smartfona możemy przesłać wysokiej jakości dźwięk audio do słuchawek. I słowo ”wysokiej” naprawdę nie jest tutaj słowem na wyrost, bo różnicę w dźwięku odczuje nawet laik w tym temacie. Słuchawki cechuje znane na całym świecie, renomowane brzmienie JBL Pure Bass.

JBL T500By pozwalają również obsługiwać połączenia, korzystając z jednego wygodnego przycisku sterującego i mikrofonu. Jeżeli chodzi o baterię jest ona niezwykle wydajna, bowiem można na niej słuchać aż 16 godzin muzyki! A 5 minut ładowania, pozwala na godzinę swobodnego słuchania.

jbl 2

Słuchawki są niezwykle lekkie i niezwykle wygodne. Znakomicie sprawdzają się w trakcie biegania czy ćwiczeń na siłowni. Znakomicie odbierają również sygnał z telefonu, przez co nie trzeba go nosić non stop przy sobie.

Słuchawki JBL TUNE500BT są dostępne w czterech atrakcyjnych kolorach i posiadają nieplączący się płaski przewód. Lekka, składana konstrukcja zapewnia przy tym niezwykłą wygodę użytkowania, która wzbogaci każdy aspekt Twojego życia o wysokiej jakości wrażenia odsłuchowe.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News