Bez kabla, wygodne i najlepsze w swojej klasie. Bezprzewodowe słuchawki JBL T500BT

Bez kabla, wygodne i najlepsze w swojej klasie. Bezprzewodowe słuchawki JBL T500BT

Podaj dalej

Nie trzeba być wielbicielem słuchania muzyki, żeby uświadomić sobie, jak bardzo mogą okazać się przydatne bezprzewodowe słuchawki JBL T500BT. Model ten wyróżnia się tym, że znakomicie sprawdza się w bardzo wielu sytuacjach. Co najważniejsze i co sama nazwa mówi – nie posiada kabla, a to niewyobrażalny komfort.

Bezprzewodowe słuchawki JBL T500BT

JBL T500BT

Z pomocą smartfona możemy przesłać wysokiej jakości dźwięk audio do słuchawek. I słowo ”wysokiej” naprawdę nie jest tutaj słowem na wyrost, bo różnicę w dźwięku odczuje nawet laik w tym temacie. Słuchawki cechuje znane na całym świecie, renomowane brzmienie JBL Pure Bass.

JBL T500By pozwalają również obsługiwać połączenia, korzystając z jednego wygodnego przycisku sterującego i mikrofonu. Jeżeli chodzi o baterię jest ona niezwykle wydajna, bowiem można na niej słuchać aż 16 godzin muzyki! A 5 minut ładowania, pozwala na godzinę swobodnego słuchania.

jbl 2

Słuchawki są niezwykle lekkie i niezwykle wygodne. Znakomicie sprawdzają się w trakcie biegania czy ćwiczeń na siłowni. Znakomicie odbierają również sygnał z telefonu, przez co nie trzeba go nosić non stop przy sobie.

Słuchawki JBL TUNE500BT są dostępne w czterech atrakcyjnych kolorach i posiadają nieplączący się płaski przewód. Lekka, składana konstrukcja zapewnia przy tym niezwykłą wygodę użytkowania, która wzbogaci każdy aspekt Twojego życia o wysokiej jakości wrażenia odsłuchowe.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News