Benoit: Robert Kubica zostanie kierowcą rozwojowym Haasa

Benoit: Robert Kubica zostanie kierowcą rozwojowym Haasa

56 interakcji

Podaj dalej

Roger Benoit złożył gratulacje dla Roberta Kubicy z racji tego, że w sezonie 2020 zostanie kierowcą rozwojowym Haasa. Weteran biura prasowego Formuły 1 tym samym wyszedł jako kolejna osoba przed szereg, informując o przyszłości Polaka. Nie tak dawno holenderskie media informowały, że obecny kierowca Williamsa w kolejnym sezonie będzie współpracował z Racing Point.

Jak widać im bliżej ogłoszenia decyzji co do przyszłości Roberta Kubicy, tym niektórzy dziennikarze próbują jeszcze bardziej zaistnieć gwarantując za swoje źródło informacji. Spływających wiadomości jest jednak tak dużo, że najlepiej na spokojnie poczekać do oficjalnego ogłoszenia odnośnie tego, jak będzie wyglądał kolejny rok dla Kubicy.

Robert Kubica i jego ostatni taniec z Williamsem: Chciałbym zrobić wszystko jak najlepiej dla chłopaków i zespołu

”Robert Kubica pozostanie w Formule 1. Polak, który był ciężko ranny w wypadku rajdowym w 2011 roku, zostanie kierowcą w symulatorze Haas-Ferrari. Gratulacje!” – napisał Roger Benoit.

Daniel Obajtek, przyznał, że chciałby ogłosić nową współpracę na początku grudnia. Fani zatem mogą spokojnie wyczekiwać tego momentu, bo może to już nastąpić nawet w trakcie najbliższego weekendu wyścigowego.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News