Będziesz mógł sam zaprojektować wzornictwo swojego Porsche przez internet

Będziesz mógł sam zaprojektować wzornictwo swojego Porsche przez internet

Będziesz mógł sam zaprojektować wzornictwo swojego Porsche przez internet

Podaj dalej

Porsche Digital uruchamia internetowy konfigurator o nazwie „Second Skin” (z ang. druga skóra), który w przyszłości pozwoli projektować i urzeczywistniać spersonalizowane wzory samochodowych barw. Prócz klasycznych projektów wywodzących się ze świata sportu motorowego możliwe będzie tworzenie wzornictwa inspirowanego na przykład modą i sztuką.

W konfiguratorze będą dostępne także oryginalne, wcześniej niedostępne kolory Porsche. Na potrzeby realizacji projektów platforma współpracuje z uznanymi artystami, studiami projektowymi, dostawcami folii i producentami farb winylowych.

Przydatne aplikacje na telefon dla kierowcy

Ponieważ segment projektowania barw jest bardzo rozdrobniony, w ramach »Second Skin« stworzyliśmy centralny port, gwarantujący jakość i oferujący kompleksowe podejście do znalezienia (odpowiedniego) rozwiązania” – mówi Simon Weiss, osoba odpowiedzialna za nową platformę Porsche Digital. Z tego powodu proces tworzenia oraz zamawiania barw jest w całości realizowany poprzez konfigurator „Second Skin”. Klienci wybierają tu model pojazdu i projektują jego wzornictwo. Robią to samodzielnie lub korzystając z konsultacji, a później otrzymują niewiążącą ofertę i mogą sfinalizować swoje zamówienie online.

Usługa Porsche nie jest dostępna wyłącznie dla właścicieli Porsche

Platforma „Second Skin” będzie inauguracyjnie dostępna od lipca 2019 r. pod tym adresem. Ruszą wówczas wstępne rejestracje. W konfiguratorze można projektować i zamawiać barwy nie tylko dla wszystkich obecnych modeli Porsche, ale też dla pojazdów innych marek. Koszt kompletnego malowania samochodu zaczynają się od około 4000 euro.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News