Pomyliła czołg z samochodem. Kursantka na prawo jazdy przejechała przez płot na ulicę - oblała egzamin

Pomyliła czołg z samochodem. Kursantka na prawo jazdy przejechała przez płot na ulicę - oblała egzamin

Pomyliła czołg z samochodem. Kursantka_1

Podaj dalej

To chyba najlepszy numer w historii, dotyczący egzaminu praktycznego na prawo jazdy. Kursantka myląc pedały gazu i hamulca przejechała przez płot na ulicę. Trzeba przyznać, że widowiskowo oblała egzamin. Wydaje się, że pomyliła czołg z samochodem.

Ten film obejrzało już tysiące osób ale naszym zdaniem zasługuje na przypomnienie tej historii. Akcja miała miejsce w ośrodku WORD w Częstochowie.
Podczas jazdy na placu manewrowym siedząca za kierownicą „Elki” kobieta podczas jazdy pomyliła gaz z hamulcem, następnie taranując płot wyjechała na drogę publiczną. Szczęściem było to, że nikogo na tej drodze nie było.

Pikanterii dodaje fakt, że na nagraniu słychać głos kobiety, która zdziwiona sytuacją mówi – „Jak to się mogło stać ?! Przecież wszystko było dobrze !!!”. W szoku chyba najbardziej był egzaminator, który niczym hart gonił uciekający z kursantką samochód.

„Zdarzenia tego typu są efektem słabego, a wręcz niedostatecznego przygotowania kursantów do egzaminów Państwowych na prawo jazdy” – tłumaczył wówczas W.O.R.D. w Częstochowie. Czy coś się zmieniło od tamtego czasu? Czy dzisiaj kursanci sa lepiej przygotowani?

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News