Kierowca tira okazał się skrajnym idiotą. Wpadł na stacji benzynowej

Kierowca tira okazał się skrajnym idiotą. Wpadł na stacji benzynowej

Podaj dalej

Z niecodzienną sytuacją spotkali się zaalarmowani przez pracowników stacji benzynowej jaworscy policjanci. Zatrzymany kierowca tira, 51 letni obywatel Ukrainy nie zapanował nad ciężarówką i uderzył w ogrodzenie stacji paliw. Okazało się, że badanie na zawartość alkoholu wykazało 2,59 promila w jego organizmie.

Kierowca tira przed zatrzymaniem na stacji paliw podróżował i wykonywał niebezpieczne manewry na drodze wojewódzkiej numer 323. Zabezpieczony został również film z kamer monitorujących, na którym widać jak podczas jazdy uszkadza płot. Kompletnie pijany kierowca oprócz jazdy „na podwójnym gazie” odpowie także za uszkodzenie mienia – mówi asp. szt. Ewa Kluczyńska, KPP w Jaworze.

Przypomnijmy, że za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Na szczęście dalsza jazda tego nietrzeźwego kierowcy tym razem została zatrzymana. Jak potrafią być niebezpieczne i jakie zagrożenie mogą nieść wielotonowe pojazdy możecie zobaczyć na wykonywanych testach zderzeniowych.

Jak widać mimo ostrzeżeń Policji i kampanii społecznych nie wszyscy biorą sobie do serca niebezpieczeństwo związane z jazdą po spożyciu alkoholu.

Warszawa z najtańszą benzyną na stacjach paliw. Diesel spada już poniżej 3,80 zł!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News