Bezpieczny Serwis w BMW. Reakcja salonów w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa

Bezpieczny Serwis w BMW. Reakcja salonów w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa

Podaj dalej

W celu zminimalizowania kontaktów międzyludzkich, BMW Group wprowadza usługę Bezpieczny Serwis. Kierowca, który po wcześniejszym umówieniu się przyjeżdża do serwisu partnerskiego BMW, nie musi nawet wchodzić do budynku

Usługa pozwala przy zachowaniu najwyższych środków ostrożności – dokonać diagnostyki samochodu i zlecić wymianę części. Wystarczy, że klient uda się do umieszczonej przy wejściu skrzynki Drop Box, na której znajdują się specjalnie przygotowane formularze. Wypełniony dokument wraz z kluczykami do samochodu, należy włożyć do koperty, a następnie umieścić ją w skrzynce Drop Box.

Tak przygotowany zestaw odbiera doradca, który dokładnie dezynfekuje skrzynkę, by zadbać o bezpieczeństwo kolejnej osoby. Klient, który pozostawia swoje auto w serwisie, otrzymuje później video prezentujące stan techniczny pojazdu (usługa Smart Video Communication). Właściciel auta sam decyduje, które elementy chce wymienić, na podstawie przejrzystej listy wraz z cenami i może z dowolnego miejsca zatwierdzić naprawy. Płatności za serwis dokonuje się online.

Nie czas umierać – mamy zakulisowe nagranie z pościgu za agentem 007

Zanim samochód będzie gotowy do odbioru, pracownicy serwisu dokonują jego dokładnej dezynfekcji. Gdy usługa jest wykonana, kontaktują się oni z Klientem, by uzgodnić dogodny dla niego termin odbioru auta. Czynność ta także odbywa się bez kontaktu między serwisantem, a Klientem – samochód czeka z kluczykami przygotowanymi w kopercie.

To, jak dokładnie wygląda usługa Bezpiecznego Serwisu, można zobaczyć na filmie.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News