Bardzo dobry występ załogi Zowner FS Rally Team

Bardzo dobry występ załogi Zowner FS Rally Team

Podaj dalej

50. jubileuszowy Rajd Dolnośląski dobiegł końca. Zawodnicy na trasach zlokalizowanych w okolicach Dusznik Zdroju, Zieleńca oraz Kłodzka pokonali podczas 2 dni sportowej rywalizacji 12 odcinków specjalnych o łącznej długości 162 kilometrów oesowych.

gryc_2_po-dolnoslaskim

Załoga Zowner FS Rally Team – Tomasz Gryc i Michał Kuśnierz, zaprezentowali bardzo dobre tempo. Na swoje konto zapisali 4 wygrane odcinki specjalne w klasie 4 oraz 2 wygrane w klasyfikacji 2WD (samochody napędzane na jedną oś). Ostatecznie duet rajdowy według nieoficjalnych wyników, ze względu na zawieszenie wyników rajdu zajął bardzo dobre 3 miejsce w klasie 4 i 4 miejsce w klasie 2WD. To duży sukces. Do rozegrania zostanie jeszcze ostatnia 6 runda Castrol Inter Cars RSMP – listopadowy 3. Rajd Arłamów.
gryc_3_po-dolnoslaskim

„Zaliczyliśmy z Michałem bardzo dobry występ. Rajd Dolnośląski, jest jednym z moich ulubionych rajdów w Polsce. Odcinki specjalne były jak zawsze bardzo wymagające. Mieliśmy bardzo dużo przyjemności z jazdy.
Przyjęliśmy taktykę, aby zaatakować od samego początku. Wygraliśmy pierwszy odcinek w klasie 4 i zajęliśmy 2 miejsce w klasie 2WD. Niestety, drugą próbę pojechaliśmy zbyt zachowawczo. Zaowocowało to spadkiem w klasyfikacji. Nie poddaliśmy się i już na kolejnym odcinku specjalnym zabraliśmy się do odrabiania strat. Wygraliśmy OS Spalona ze wszystkimi samochodami napędzanymi na jedną oś. Pierwszy etap rywalizacji zakończyliśmy na 3 miejscu w klasie 4 i 5 w klasyfikacji 2WD.

gryc_1_po-dolnoslaskim

Drugi dzień był naprawdę bardzo dobry. Wygraliśmy dwa odcinki w klasie 4 oraz jeden w 2WD. Mocne trzymanie tempa i unikanie błędów pozwoliło nam na awans. Finalnie zajęliśmy 3 miejsce w klasie 4 i 4 wśród samochodów napędzanych na jedną oś. Wyniki rajdu są nieoficjalne, ze względu na odwołani się od decyzji GKSS jednego z zawodników.
Jesteśmy zadowoleni z występu. Po raz kolejny pokazaliśmy równe, szybkie dobre tempo. Nasi Partnerzy: ZOWNER-FS Sp. z o. o., HRD-Trailer-Engineering GmbH, GRYC, FAZA, SISO oraz GoPro wsparli jak zawsze nasz start. Już za niecały miesiąc wystartujemy w 3. Rajdzie Arłamów – ostatniej 6 rundzie Castrol Inter Cars RSMP.”– powiedział Tomasz Gryc

gryc_5_po-dolnoslaskim

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News