Autodrom Bemowo stolicą polskiej MotoOrkiestry

Autodrom Bemowo stolicą polskiej MotoOrkiestry

Autodrom Bemowo stolicą polskiej MotoOrkiestry

Podaj dalej

Już 13 stycznia 2019 roku na Autodromie Bemowo, odbędzie się po raz piętnasty największa i najstarsza w Polsce rajdowa MotoOrkiestra. Jak co roku nie zabraknie akcji, które mocno wspierają to wydarzenie. Jakie? Przekonajcie się sami.

Automobilklub Polski wraz z dzielnicą Bemowo zapraszają na Warszawski Autodrom Bemowo , znany między innymi z Rajdu Barbórki.

Przez cały dzień odbywać się będą licytacje przejażdżek, gadżetów, pamiątek oraz wielu innych rzeczy związanych z motorsportem które na co dzień nie sposób gdziekolwiek dostać.

Redakcyjna załoga WRC Izaak Chwist/Kamil Wrzecinko startowała podczas I Rajdu Nowych Energii w 2018

Będzie to jedna z nielicznych okazji aby zasiąść na prawym fotelu samochodu rajdowego R5 który to podstawi zespół Łukasza Byśkiniewicza, czy też aut elektrycznych udostępnionych przez firmę GO+Eauto.

W latach poprzednich grali z nami między innymi Kajetan Kajetanowicz, Wojciech Chuchała czy Jakub Brzeziński. Czołowi polscy kierowcy rajdowi oraz wyścigowi będą na Państwa czekać w niedzielę 13 stycznia od godzin porannych aż do zakończenia imprezy. Będzie to świetna okazja aby na spokojnie poznać zawodników, zespoły oraz przyjrzeć się autom wyczynowym z bliska.

W zeszłorocznej edycji jedną z atrakcji był przelot helikopterem nad Warszawą , a co będzie na Was czekać w najbliższy weekend musicie tam być i sprawdzić sami.

Podczas MotoOrkiestry, każdy maniak motoryzacji, niezależnie od wieku, znajdzie coś dla siebie, począwszy od mini-torów wyścigowych przeznaczonych dla dzieci, czy profesjonalnym symulatorze wyścigowo/rajdowym, a skończywszy na przejażdżkach samochodami sportowymi o mocy przekraczającej 500 koni mechanicznych. Dla dzieci dzielnica Bemowo wraz z Automobilklubem Polski udostępnią salę zabaw gdzie można w cieple spędzić czas na zabawie.

Na licytujących czeka jedyna w Polsce szansa na zajęcie prawego fotela w rajdówce trzykrotnego Mistrza Europy i czterokrotnego Mistrza Polski – Kajetana Kajetanowicza. Na imprezie pojawi się również jedyny startujący w Polsce Hyundai i20 R5 za którego kierownicą zasiądzie trzeci Kierowca 56. Rajdu Barbórka Łukasz Byśkiniewicz.

Wśród wielu licytacji ciekawych gadżetów i voucherów pojawią się takie gratki jak: voucher na przelot szybowcem, skok ze spadochronem, lot awionetką, samochody na weekend, oficjalna torba podróżna z tegorocznego Rajdu Dakar i wiele innych.

Bawiąc się w atmosferze sportów motorowych postaramy się pobić ubiegłoroczny rekord zebranych środków , który wyniósł ponad 205.000 zł.

Zapraszamy wszystkich już w najbliższa niedziele na Autodrom Bemowo.

Siema!

Magazyn Rajdowy WRC jest Patronem Medialnym tego wydarzenia.

fot. Katarzyna Tulej i Adam Roch

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News