Autodrom Bemowo stolicą polskiej MotoOrkiestry

Autodrom Bemowo stolicą polskiej MotoOrkiestry

Podaj dalej

Już 13 stycznia 2019 roku na Autodromie Bemowo, odbędzie się po raz piętnasty największa i najstarsza w Polsce rajdowa MotoOrkiestra. Jak co roku nie zabraknie akcji, które mocno wspierają to wydarzenie. Jakie? Przekonajcie się sami.

Automobilklub Polski wraz z dzielnicą Bemowo zapraszają na Warszawski Autodrom Bemowo , znany między innymi z Rajdu Barbórki.

Przez cały dzień odbywać się będą licytacje przejażdżek, gadżetów, pamiątek oraz wielu innych rzeczy związanych z motorsportem które na co dzień nie sposób gdziekolwiek dostać.

Redakcyjna załoga WRC Izaak Chwist/Kamil Wrzecinko startowała podczas I Rajdu Nowych Energii w 2018

Będzie to jedna z nielicznych okazji aby zasiąść na prawym fotelu samochodu rajdowego R5 który to podstawi zespół Łukasza Byśkiniewicza, czy też aut elektrycznych udostępnionych przez firmę GO+Eauto.

W latach poprzednich grali z nami między innymi Kajetan Kajetanowicz, Wojciech Chuchała czy Jakub Brzeziński. Czołowi polscy kierowcy rajdowi oraz wyścigowi będą na Państwa czekać w niedzielę 13 stycznia od godzin porannych aż do zakończenia imprezy. Będzie to świetna okazja aby na spokojnie poznać zawodników, zespoły oraz przyjrzeć się autom wyczynowym z bliska.

W zeszłorocznej edycji jedną z atrakcji był przelot helikopterem nad Warszawą , a co będzie na Was czekać w najbliższy weekend musicie tam być i sprawdzić sami.

Podczas MotoOrkiestry, każdy maniak motoryzacji, niezależnie od wieku, znajdzie coś dla siebie, począwszy od mini-torów wyścigowych przeznaczonych dla dzieci, czy profesjonalnym symulatorze wyścigowo/rajdowym, a skończywszy na przejażdżkach samochodami sportowymi o mocy przekraczającej 500 koni mechanicznych. Dla dzieci dzielnica Bemowo wraz z Automobilklubem Polski udostępnią salę zabaw gdzie można w cieple spędzić czas na zabawie.

Na licytujących czeka jedyna w Polsce szansa na zajęcie prawego fotela w rajdówce trzykrotnego Mistrza Europy i czterokrotnego Mistrza Polski – Kajetana Kajetanowicza. Na imprezie pojawi się również jedyny startujący w Polsce Hyundai i20 R5 za którego kierownicą zasiądzie trzeci Kierowca 56. Rajdu Barbórka Łukasz Byśkiniewicz.

Wśród wielu licytacji ciekawych gadżetów i voucherów pojawią się takie gratki jak: voucher na przelot szybowcem, skok ze spadochronem, lot awionetką, samochody na weekend, oficjalna torba podróżna z tegorocznego Rajdu Dakar i wiele innych.

Bawiąc się w atmosferze sportów motorowych postaramy się pobić ubiegłoroczny rekord zebranych środków , który wyniósł ponad 205.000 zł.

Zapraszamy wszystkich już w najbliższa niedziele na Autodrom Bemowo.

Siema!

Magazyn Rajdowy WRC jest Patronem Medialnym tego wydarzenia.

fot. Katarzyna Tulej i Adam Roch

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News