Audi otrzymało kolejne wyróżnienia w Best Cars 2018

Audi otrzymało kolejne wyróżnienia w Best Cars 2018

Audi otrzymało kolejne wyróżnienia w Best Cars 2018

Podaj dalej

W tym roku już po raz dwudziesty czwarty, czytelnicy magazynu motoryzacyjnego Auto motor i sport wybrali najlepsze ich zdaniem samochody roku.

Oprócz wyboru konkretnych modeli aut, w konkursie Best Cars czytelnicy wskazali również marki, które kojarzą im się z pewnymi cechami pojazdu, np. dobrą reklamą, dobrym wykonaniem, czy najnowszą technologią. W edycji Best Cars 2018, w dwóch kategoriach nagrodzone zostało Audi. Statuetki Dobrze wykonane i Najnowsza technologia wręczone zostały czterem pierścieniom podczas Poznań Motor Show 2018.

W tegorocznej edycji konkursu Best Cars 2018 brała udział rekordowa liczba 385 modeli pojazdów. Ponad 10 tysięcy nadesłanych opinii czytelników polskiej edycji magazynu Auto motor i sport pokazało, że samochody marki Audi jednoznacznie postrzegane są jako synonim dobrej jakości i najnowszych technologii.

Jesteśmy bardzo dumni z tego, że czytelnicy „Auto motor i sport” wskazali wysoką jakość wykonania i najnowsze technologie jako cechy wyróżniające markę Audi na tle konkurencji – mówi Leszek Kempiński, PR manager Audi. Dwie statuetki, które dziś otrzymaliśmy są dowodem nie tylko najlepszych doświadczeń czytelników i kierowców, ale również potwierdzeniem słuszności strategii koncernu przykładającej szczególną wagę właśnie do jakości wykonania samochodu i wyposażenia go w najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, np. w Audi virtual cockpit, czy system MMI touch response.

Plebiscyt Best Cars organizowany jest przez magazyn Auto motor i sport na całym świecie. Czytelnicy krajowych edycji czasopisma, również w tak odległych od Europy krajach jak Meksyk, Brazylia czy Chiny, dzielą się w nim swoimi opiniami na temat tego, jak widzą świat współczesnej motoryzacji. W latach ubiegłych, różne modele z Ingolstadt, m.in. Audi A4, Audi A6 i Audi Q7 zwyciężały w poszczególnych kategoriach pojazdów, a marka wyróżniana była również nagrodami odnoszącymi się do kompleksowego podejścia do produkcji samochodów.

Tagi: Audi, Best Cars, Poznań Motor Show, targi motoryzacyjne

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News