Audi nagrodzone przez Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych

Audi nagrodzone przez Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych

Podaj dalej

Podczas odbywającego się w Poznaniu kongresu elektromobilności MOVE Mobility & Vehicles, który ma miejsce w ramach Poznań Motor Show 2019, Audi wyróżnione zostało nagrodą dla „Marki najbardziej aktywnej reklamowo w obszarze elektromobilności w Polsce, której kampanie wpływają na rozwój całej branży”.

Nagrody Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL przyznawane są podmiotom z branży elektromobilności, najbardziej zaangażowanym w promocję zrównoważonego transportu w Polsce.

MOVE to wyjątkowe forum ekspertów z całego łańcucha wartości nowej mobilności, które Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych współorganizuje z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi. Bierze w nim udział 500 uczestników, 100 mówców, 20 wystawców w ramach strefy expo i zorganizowanych jest tam pięć ścieżek tematycznych. Wręczenie prestiżowych nagród organizacji jest jednym z najważniejszych momentów kongresu. W tym roku jedno z wyróżnień przypadło marce Audi.

Nagrodami ORPA.PL wyróżniane są marki i przedsiębiorstwa prowadzące najskuteczniejsze kampanie informacyjno-promocyjne, edukacyjne oraz marketingowe, budujące świadomość społeczną w obszarze pojazdów elektrycznych. Laureatów wyróżnień wskazują subskrybenci ORPA.PL oraz respondenci ogólnopolskiego badania opinii: polscy kierowcy oraz entuzjaści motoryzacji i nowoczesnych technologii w transporcie.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News