Audi e-tron quattro wygrywa w plebiscycie Tech Awards 2018

Audi e-tron quattro wygrywa w plebiscycie Tech Awards 2018

Audi e-tron quattro wygrywa w plebiscycie Tech Awards 2018

Podaj dalej

Podczas zakończonej 12 grudnia gali plebiscytu Tech Awards 2018, pierwszy w pełni elektryczny model rodem z Ingolstadt – Audi e-tron – otrzymał pierwszą nagrodę w kategorii „Technologie w motoryzacji”.

Tech Awards 2018 to największy w Polsce plebiscyt, w którym fani nowych technologii wspólnie z ekspertami z najważniejszych polskich serwisów technologicznych wybierają najlepsze produkty i usługi technologiczne oraz AGD 2018 roku.

Plebiscyt jest dwuetapowy. W pierwszym etapie czytelnicy i redaktorzy serwisów PCLab.pl, KomputerSwiat.pl, AGDLab.pl i Technologie.onet.pl stworzyli listę 144 produktów, które charakteryzuje szczególnie wyjątkowa funkcjonalność i możliwości. To urządzenia, aplikacje, rozwiązania technologiczne, ale także pojazdy, które są najlepsze w swojej kategorii – a tych było aż dwanaście. Audi e-tron wygrało w kategorii „Technologie w motoryzacji”.

To dla nas ogromny zaszczyt, że Audi e-tron znalazło się w tak doborowym towarzystwie marek i produktów ze światowej technologicznej czołówki” – mówi Leszek Kempiński, PR Manager Audi. „Wygrana w kategorii ‘Technologie w motoryzacji’ to podkreślenie niezwykłych, technicznych cech pierwszego w pełni elektrycznego pojazdu spod znaku czterech pierścieni – dynamicznego, elektrycznego napędu, jego koncepcji ładowania i najwyższej klasy elektronicznych systemów infotainment i wsparcia kierowcy.”

Audi e-tron to pierwszy w pełni elektryczny SUV marki z Ingolstadt. Charakteryzuje się zasięgiem odpowiednim dla codziennego użytkowania. Pojemność ładowania nawet 150 kW, którą można osiągnąć na stacjach szybkiego ładowania w około 30 minut, pozwala na odbywanie tym samochodem bardzo długich podróży.

Światowa premiera tego najnowszego modelu Audi odbyła się 17 września tego roku w San Francisco.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News