Asfaltowe wyzwanie Zawady

Asfaltowe wyzwanie Zawady

Podaj dalej

Już w najbliższy weekend rozegrana zostanie szósta i zarazem ostatnia runda Rajdowych Mistrzostw Europy Juniorów. Na starcie Barum Czech Rally Zlin staną Aleks Zawada i Cathy Derousseaux, którzy mają smak na poprawienie zeszłorocznego, trzeciego miejsca.

fot. MSZ Racing
fot. MSZ Racing

Polsko-francuski duet z niecierpliwością czeka już na kolejny start w Oplu Adamie R2. Czeka na nich blisko 230 kilometrów, podzielonych na piętnaście odcinków specjalnych.

– Niestety nadchodzący Rajd Barum jest już ostatnią rundą tegorocznych zmagań Rajdowych Mistrzostw Europy Juniorów – ale co to za runda! mówi Aleks Zawada. W zeszłym roku wywalczyliśmy tu zwycięstwo w drugim etapie i trzecie miejsce w klasyfikacji całych zawodów. W tym roku walka o najwyższe pozycje będzie na pewno ciężka – mimo tego, że tytuł mistrzowski został już przyznany, rywalizacja o kolejne pozycje będzie zacięta. Będziemy walczyć i zrobimy co w naszej mocy, aby zakończyć tegoroczny sezon z butelką szampana!

 – Czeska runda jest zawsze bardzo licznie odwiedzana przez polskich kibiców, co bardzo nas cieszy. Już teraz nie możemy doczekać się startu i zapraszamy do kibicowania oraz odwiedzenia nas w strefie serwisowej!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News