Aleksiej Łukjaniuk wystartuje w Rzeszowie

Aleksiej Łukjaniuk wystartuje w Rzeszowie

41 interakcji
Aleksiej Łukjaniuk wystartuje w Rzeszowie

Podaj dalej

Kierowca, którego nie trzeba nikomu w świecie rajdów przedstawiać, zawita do Polski w trakcie 27. Rajdu Rzeszowskiego. Aleksiej Łukjaniuk zasiądzie za kierownicą Toyoty Yaris Proto.

37-latek zwyciężył w rajdzie di Roma Capitale i aktualnie prowadzi w klasyfikacji generalnej w Rajdowych Mistrzostwach Europy. Zawodnik z Rosji otrzymał propozycję udziału w Rajdzie Rzeszowskim jako gość specjalny.

Jeden z najszybszych kierowców w Europie poprowadzi Toyotę Yaris Proto ze stajni Dytko Sport. Kierowca otrzymał specjalne zaproszenie od firm Proto Cars i Dakar-Toyota Rzeszów oraz Automobilklubu Rzeszowskiego. Aleksiej pokaże się w Toyocie na odcinku medialnym biegnącym ulicami Rzeszowa przed zawodnikami biorącymi udział w rajdzie.

Łukajniuka będzie można spotkać także w autoryzowanym salonie Dakar-Toyota Rzeszów w Świlczy. Aleksiej będzie tam w czwartek, 9 sierpnia, od godziny 17:30. W tym miejscu również nadarzy się świetna okazja, by zobaczyć z bliska samochód, którym pojedzie Rosjanin. Proto będzie wystawione godzinach od 10:00 do 18:00.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News