Zobacz prototyp BMW Serii 7 sprzed lat! Również ma potężne nerki!

Czegoś takiego jeszcze nie widziałeś. BMW zawsze miało kontrowersyjne pomysły, ale ten prototyp, w latach, kiedy został zaprezentowany, musiał wzbudzać naprawdę spore zaskoczenia. Mowa o koncepcie BMW ZBF Serii 7.

BMW logo
Podaj dalej

Kontrowersyjnych pomysłów jest tu naprawdę dużo!

Pierwszym z nich są ogromne nerki, które zapewne miały nawiązywać do starszych modeli marki, choćby tych, produkowanych jeszcze przed II Wojną Światową. Na tym jednak nie koniec! Auto nie ma bocznych lusterek. Dość kontrowersyjne, jak na tamte lata, jest również wnętrze. Jednak fani marki dostrzegą elementu, które później wykorzystano w Serii 7 E65.

Nietypowe są również klamki, które całkowicie chowają się w drzwiach. Z takim rozwiązaniem, mamy obecnie do czynienia w Range Roverach, w Aston Martinach a także w Nissanie GT-R. Oryginalne jest również połączenie zupełnie różnych materiałów we wnętrzu. Trudno to opisać, ale na pewno warto zobaczyć jak wygląda na nagraniu wideo.

BMW logo
Fot. pixabay.com

Kontrowersyjny, ale…

Pomimo, że prototyp BMW ZBF Serii 7 wzbudza kontrowersje, to nie sposób odmówić mu innowacyjnych rozwiązań i oryginalnego designu. To aut z pewnością nie jest nijakie. Ten samochód wygląda bardzo charakterystycznie i nie da się go pomylić z żadnym innym wozem. Na pewno jest jednym z ciekawszych prototypów w historii bawarskiej marki.

Fot. pixabay.com

Przeczytaj również