Zobacz o ile w tym roku potaniało ubezpieczenie OC na samochód? W których województwach jest najdrożej?

Zobacz o ile w tym roku potaniało ubezpieczenie OC na samochód? W których województwach jest najdrożej?

Ubezpieczenie OC

Podaj dalej

Według raportu internetowej porównywarki ubezpieczeń Rankomat i RMF FM, ubezpieczenia OC w porównaniu z rokiem ubiegłym potaniały średnio o 16,9%.

Jakie jeszcze inne informacje zawiera ten raport?

Przede wszystkim dotyczące kosztów ubezpieczenia we wszystkich województwach w Polsce. Najdrożej za polisę OC na samochód zapłacą mieszkańcy województw: pomorskiego, mazowieckiego oraz dolnośląskiego. Jak jest w przypadku samych miast wojewódzkich? Bardzo podobnie. Najdroższej jest w Gdańsku, Warszawie i Poznaniu.

Ceny polis OC w Polsce
Fot. pixabay.com

W raporcie można też sprawdzić, gdzie ubezpieczenia OC na samochód są najtańsze. Pod tym względem prowadzą województwa: podkarpackie, opolskie oraz świętokrzyskie. Jeżeli chodzi o miasta wojewódzkie to najtańsze polisy OC są w: Rzeszowie, Opolu oraz w Białymstoku.

Pokazał jak sprawowała się kilkuletnia Kia Rio od nowości przez 380 000 km!

Gdzie znaleźć cały raport?

Na portalu RMF FM, link do niego zamieszczamy tutaj. Warto zobaczyć wszystkie dane, są tam dokładne informacje dotyczące średnich cen ubezpieczenia OC we wszystkich województwach w Polsce. Materiał nie jesteś tekstem sponsorowanym, jednak postanowiliśmy opublikować go ze względu na fakt, że raport jest naprawdę ciekawy. RMF FM i Rankomat wykonali wspólnie naprawdę dobrą robotę.

Fot. pixabay.com

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News