Zobacz jakimi drogimi samochodami jeżdżą polscy piłkarze! [WIDEO]

Zobacz jakimi drogimi samochodami jeżdżą polscy piłkarze! [WIDEO]

Piłkarze

Podaj dalej

Piłkarze grający w czołowych europejskich klubach zawsze zarabiali krocie. Podobnie jest w przypadku polskich piłkarzy. Ci również nie mogą narzekać na słabe zarobki. Tym bardziej, że większość zawodników reprezentacji naszego kraju pracuje za granicą. Jakimi samochodami jeżdżą?

Zobacz jakimi drogimi samochodami jeżdżą polscy piłkarze!

Porsche, Audi, BMW, Bentley czy Aston Martin. To marki, które zna praktycznie każdy. Nasi piłkarze znają je bardzo dobrze, bo właśnie takimi autami jeżdżą. Przy tak potężnych zarobkach nikt nie będzie decydował się na skromne czy budżetowe modele samochodów. Ma być luksusowo i z przytupem. Choć każdy piłkarz ma swoje własne upodobania co do marki i modelu auta.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Jedni piłkarze wybierają prestiżowe SUV-y. Inni stawiają na rasowe wozy sportowe. Większość z nich ma jednak kilka samochodów. Każdego dnia wybierają auto odpowiednio do nastroju lub potrzeb. Na wypad z rodziną nie sprawdzi się 2-miejscowy roadster, a raczej limuzyna lub SUV. Ceny ich najdroższych samochodów przekraczają 1,5 miliona złotych. Zobacz czym dokładnie jeżdżą i ile są warte ich ,,cacka” na filmie wrzuconym na kanał ,,Gdzie taniej”.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Fot. pixabay.com

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News