Zobacz jak wyglądają ,,okazje'' z Dubaju. Luksusowe samochody w katastrofalnym stanie, które mogą trafić do Polski [wideo]

Zobacz jak wyglądają ,,okazje'' z Dubaju. Luksusowe samochody w katastrofalnym stanie, które mogą trafić do Polski [wideo]

Podaj dalej

Polscy handlarze samochodów wybrali się do Dubaju, żeby zakupić tam kilka ciekawych aut. Szukają głównie zadbanych samochodów z jasną historią serwisową. Jednak pracujący na miejscu polski mechanik postanowił pokazać im też wraki. Wydaje się, że samochody z Dubaju powinny być ponadprzeciętnie zadbane. Niestety rzeczywistość jest inna.

Czy warto kupować samochody z Dubaju?

To zależy. Niestety samochody z Dubaju, które trafiają do Polski to w sporej części auta z dużymi przebiegami, mocno zaniedbane lub wypadkach. Trafiają się jednak zadbane sztuki. Trzeba auto sprawdzić jak każde inne pochodzące z Niemiec, Szwajcarii, Belgii czy USA. Jednak patrząc na polski rynek aut używanych, samochody z Dubaju to margines.

W Dubaju jest dużo aut sportowych, ale to żadna tajemnica. Wiele z nich zostało zabranych właścicielom na przykład za mandaty, część jest rozbitych, ale też wiele z nich można spokojnie naprawić. Samochody z Dubaju mogą być w przyszłości ciekawymi propozycjami. Póki co import z tego kraju dopiero raczkuje.

KIEROWCO! ODBIERZ BON NA 120 PLN DO WYDANIA NA STACJACH BENZYNOWYCH

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News