Zobacz jak Michael Schumacher reklamował w Polsce Fiata Multiplę! [WIDEO]

Zobacz jak Michael Schumacher reklamował w Polsce Fiata Multiplę! [WIDEO]

Fiat Multipla

Podaj dalej

Kto nie kojarzy słynnego kierowcy Formuły 1 Michaela Schumachera. Jest on rekordzistą jeżeli chodzi o wygrane sezony w tym motorsporcie. Ma ich na koncie aż 7. Jak dotąd nikomu nie udało się pobić tego rekordu, ale jeszcze w tym roku ma na to sporą szansę Lewis Hamilton.

Jak Michael Schumacher reklamował w Polsce Fiata Multiplę?

Fiat Multipla w dzisiejszych czasach u wielu osób wzbudza śmiech i politowanie. Trzeba jednak pamiętać o tym, że mimo kontrowersyjnego wyglądu ten samochód to całkiem praktyczne auto. Jako jedno z niewielu może wziąć na pokład 6 osób. W latach 90. nie było to tak oczywiste jak dzisiaj. Dlaczego Michael Schumacher reklamował akurat Fiata Multiplę? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Kiedy nagrywano tę reklamę, Schumacher ścigał się w teamie Scuderia Ferrari w Formule 1, który należał do koncernu Fiata. W efekcie kierowca wyścigowy był zobowiązany reklamować taki samochód, który włoski koncern chciał akurat promować. Jako ciekawostka, warto wspomnieć również, że Michael w jednym z odcinków programu motoryzacyjnego Top Gear powiedział, że na co dzień jeździ Fiatem Cromą i, że to świetne auto.

Fot. Fiat

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News