Zobacz jak kierowcy BMW zniszczyli zlot fanów Audi. Będziesz zaskoczony! [wideo]

Zobacz jak kierowcy BMW zniszczyli zlot fanów Audi. Będziesz zaskoczony! [wideo]

Fani BMW zniszczyli zlot fanom Audi

Podaj dalej

Fani BMW wpadli na dość nietypowy pomysł. Postanowili zażartować sobie z właścicieli Audi i odwiedzić ich na zlocie. To przedsięwzięcie wymagało sporo przygotowań, ale wszystko poszło zgodnie z planem. Co dokładnie się tam wydarzyło?

Jaką niespodziankę przygotowali fani BMW właścicielom Audi obecnym na zlocie?

Najpierw na zlocie Audi pojawiły się trzy egzemplarze BMW, które zadymiły całą okolicę. Chodziło o zdezorientowanie osób obecnych na zlocie. Następnie na plac wjechali kolejni kierowcy BMW, tym razem uzbrojeni w karabinki do panitballa i zaczęli strzelać do właścicieli Audi. Z jednej strony sam pomysł – jako żart – wydaję się dobry. Jednak ma poważną wadę!

Znacznie bezpieczniejszym wyjściem byłoby obrzucenie fanów Audi gumowymi kulami z kolorowym pyłem. Te nie uszkodziłby ani aut ani nie zagrażałyby zdrowiu uczestników, chociaż z drugiej strony i pył mógłby doprowadzić do podrażnienia oczu. W przypadku kulek paintballowych można nie tylko uszkodzić lakier czy szybę w aucie, ale przede wszystkim kogoś zranić, a nawet wybić mu oko. Nie róbcie tego, albo jeśli już chcecie to wymyślcie bezpieczniejszą zabawę.

KIEROWCO! MOŻESZ SPORO ZAOSZCZĘDZIĆ DZIĘKI TYM OPONOM NOWEJ GENERACJI. PRZEKONAJ SIĘ TUTAJ

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News