Zobacz jak handlarz naciągnął klienta! Sprzedał mu Audi S4 B5 po potężnym dzwonie! [WIDEO]

Zobacz jak handlarz naciągnął klienta! Sprzedał mu Audi S4 B5 po potężnym dzwonie! [WIDEO]

Handlarz

Podaj dalej

Na jednym z kanałów motoryzacyjnych na YouTubie, który prowadzi mechanik specjalizujący się w naprawach aut z koncernu Volkswagen AG, pojawił się ciekawy film. Widać na nim sportowe Audi S4 B5. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że samochód jest w katastrofalnym stanie.

Co dokładnie jest nie tak z tym Audi?

Auto brało udział w wypadku i to w bardzo poważnym. Prawdopodobnie S4 zostało uderzone w przednią część konstrukcyjną, do której przymocowany jest błotnik. ,,Strzał” był tak potężny, że doszło do wygięcia podłużnic oraz przedniego narożnika po drugiej stronie auta.

Zdaniem mechanika ten samochód nie powinien w ogóle trafić na rynek po tak potężnym wypadku. Powinno się go zezłomować. Dobrze, że autor filmu w porę wykrył zagrożenie. W innym przypadku mogłoby dojść do tragedii.

Sprzedaż takiego auta to przestępstwo

Handlarz, który ,,wcisnął’’ klientowi taki egzemplarz powinien za to odpowiedzieć. Nieświadomy kupujący mógł w takim samochodzie zginąć. Obejrzycie film ku przestrodze i zanim zdecydujecie się na kupno konkretnego egzemplarza, sprawdzicie go u rzetelnego mechanika.

Fot. YouTube/Kanał: Garage Poland

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News