Zobacz jak bezmyślni kierowcy w Szczecinie wpychają się przed tramwaj ryzykując wypadkiem! Szok! [wideo]

Zobacz jak bezmyślni kierowcy w Szczecinie wpychają się przed tramwaj ryzykując wypadkiem! Szok! [wideo]

Kierowcy Szczecina wpychają się pod tramwaj 2021

Podaj dalej

Tramwaje to domena niektórych większych miast w Polsce. O ile w przypadku kierowców z mniejszych miast, którzy od czasu do czasu pojawią się tam gdzie one są i tracą przez to orientację nie można mieć pretensji. To już ewidentne wpychanie się przed tramwaj przez miejscowych to skrajna nieodpowiedzialność.

Przepuszczaj tramwaj, zawsze!

Jeśli nie masz pewności kto ma pierwszeństwo, zawsze przepuszczaj tramwaj. Pamiętaj, że to pojazd, który waży znacznie więcej niż twój samochód. Jest jeszcze jednak ważna kwestia, w tramwaju zwykle jedzie sporo osób. Wpychają się przed szynobus ryzykujesz nie tylko swoje zdrowie, ale również pasażerów i kierowcy tramwaju.

Przestrzeganie pierwszeństwa zgodnie z przepisami ruchu drogowego to jedno. Nie można zapominać również o zwykłej ludzkiej uprzejmości. Czasem warto kogoś przepuści i nie walczyć niepotrzebnie o sekundy lub kilka metrów na drodze. Takie zachowania nikomu nie służą. Dzisiaj przepuścisz kogoś ty, jutro ktoś ciebie. Właśnie tak kierowcy powinni nawzajem siebie wspierać na drodze.

KIEROWCO! ODBIERZ BON NA 120 PLN DO WYDANIA NA STACJACH BENZYNOWYCH

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News