Znany polski Youtuber upala Lamborghini po tuningu Mansory za ponad 2 miliony złotych! Prawdopodobnie najdroższy i najszybszy SUV w Polsce! [wideo]

Znany polski Youtuber upala Lamborghini po tuningu Mansory za ponad 2 miliony złotych! Prawdopodobnie najdroższy i najszybszy SUV w Polsce! [wideo]

Podaj dalej

Znany Youtuber Buczooo prowadzący kanał na YouTubie Hi_5 tym razem przetestował jednego z najdroższych SUV-ów dostępnych na rynku i to jeszcze w elitarnym pakiecie firmy Mansory. Samochód jest wart 2 500 000 zł.

Co pracuje pod maską Lamborghini Urus? Jakie są jego osiągi?

Samochód ma 4-litrowy turbodoładowany silnik V8 zasilany oczywiście benzyną. Ma aż 650 KM i osiąga pierwszą setkę w 3,6 s. Czas, w którym auto osiąga prędkość 200 km/h to zaledwie 12,8 s. Jego prędkość maksymalna szacowana jest na 305 km/h. Auto, które widzicie na filmie zostało jeszcze dodatkowo podrasowane do niewyobrażalnie wysokiej mocy 800 KM.

Co jeszcze ciekawego zawiera wersja Mansory? Karbonową maskę, zderzaki, wyjątkowo stylizowaną końcówki tylnej części wydechu. Nie mogło zabraknąć też wyjątkowych kół, wykonanych z kutego aluminium. Mają aż 24 cale. Lamborghini ma też zrobione z włókna węglowego nakładki na progi oraz spojler.

Jednym z najciekawszych elementów w wytuningowanym Lamborghini jest jednak ogromny tylny dyfuzor. Prezentuje się naprawdę rasowo i również wykonany jest z karbonu. Musicie zobaczyć jak wygląda z bliska i jak jeździ ta maszyna. To niesamowite auto i prawdopodobnie jedno z dwóch w Polsce. O kolizji tego pierwszego informowaliśmy jakiś czas temu. Tekst jest pod linkiem, kliknij tutaj.

KIEROWCO! ODBIERZ BON NA 120 PLN DO WYDANIA NA STACJACH BENZYNOWYCH

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News