Znany handlarz opowiada jak wygląda jego praca! [WIDEO]

Znany handlarz opowiada jak wygląda jego praca! [WIDEO]

Parking

Podaj dalej

Znany youtuber Filip Nowobilski, który prowadzi program ,,Duży w Maluchu’’ zaprosił do niego ciekawego gościa. To słynny handlarz, Paweł Misztal występujący w programie ,,Wojny samochodowe’’ na TVN Turbo.

O czym rozmawiali panowie?

Między innymi o zakupie używanych samochodów. Pan Paweł wyjaśniał jak wygląda zakup auta z drugiej ręki na handel. Jak przebiega negocjowanie cen. Poruszony został również temat klientów. Jak zachowywali się w trakcie dokonywania transakcji? Filip Nowobilski zapytał Pana Pawła również o to ile najwięcej zarobił na sprzedaży jednego samochodu oraz ile najwięcej stracił na takiej transakcji.

Handlarze nie mają łatwo

Obecnie klienci są dość wymagający. Przyczepiają się nawet do najdrobniejszych mankamentów i to w autach, które lata świetności mają już dawno za sobą. Oczywiście zdarzają się też nieuczciwi sprzedawcy aut, jednak mamy wrażenie, że oszustw na dużą skalę jest w tym przypadku coraz mniej.

diesel benzyna strefy czystego transportu
fot. pixabay

Jeśli sprzedający i kupujący podejdą do tematu uczciwie, wszyscy będą zadowoleni z transakcji. Z kolei zadowolony klient poleci komis swoim znajomym. Właśnie tak buduje się dobrą opinię o własnej działalności.

Fot. pixabay.com

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News