Znaleźliśmy piękne BMW E36, które wygląda jak nowe! Ma przejechane tylko 46 000 km! Szok!

Znaleźliśmy piękne BMW E36, które wygląda jak nowe! Ma przejechane tylko 46 000 km! Szok!

BMW logo

Podaj dalej

BMW Serii 3 E36 od lat było obiektem żartów. Przez dekady samochód kojarzył się z gangsterami, dresiarzami oraz z brakiem dobrego smaku. Na szczęście obecnie się to zmienia. Model ten powoli staje się klasykiem i zaczyna trafiać do prawdziwych pasjonatów oraz kolekcjonerów.

Czy E36 ma szanse być prawdziwym klasykiem?

Jak najbardziej. Tak naprawdę to świetny samochód, ale wielu właścicieli zepsuło jego wizerunek. Auto bardzo dobrze się prowadzi, ciekawie wygląda – szczególnie w wersji coupe i dysponuje dynamicznymi silnikami. Najszybsze są oczywiście topowe odmiany, takie jak 325i, 328i czy M3. Jednak słabsze wersje również mogą dawać sporo radości z jazdy.

BMW E36
FOT. BMW

Przykładem na to jest choćby oferowana wersja 318iS. Ma co prawda zaledwie 140 KM, ale i tak całkiem przyzwoicie się rozpędza. Ta odmiana z 4-cylindrowym silnikiem ma jeszcze jedną istotną zaletę. Lepiej prowadzi się w zakrętach niż wersje z ciężkimi 6-cylindrowymi motorami.

BMW M3 E36
Fot. BMW

Na ile wyceniono znaleziony przez nas egzemplarz?

Auto nie jest tanie, bo kosztuje aż 35 500 złotych. Samochód ma jednak zaledwie 46 000 km. Oferta wydaje się ciekawa. Wnętrze jest praktycznie w nienaruszonym stanie. Równie dobrze wygląda lakier samochody. Oglądając zdjęcia można zauważyć, że podwozie auta także prezentuje się bardzo dobrze. Mimo to, zalecamy jednak sprawdzenie auta przed zakupem. Link do aukcji znajdziecie klikając tutaj.

Fot. pixabay.com, BMW

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News