Zderzenie dwóch radiowozów. Zobacz jak do tego doszło! [WIDEO]

Zderzenie dwóch radiowozów. Zobacz jak do tego doszło! [WIDEO]

Podaj dalej

Zdarzenie miało miejsce w Brzozie Lubawskiej znajdujące się w województwie warmińsko-mazurskim. Na filmie widzimy sznur radiowozów, za który jedzie Mercedes Klasy C W203 oraz autor nagrania. Nagle jeden z policjantów chce zjechać na pobliski parking.

Zderzenie dwóch radiowozów

Drugi jadący za nim nie zauważa tego i wjeżdża w jego radiowóz. Choć zdarzenie na filmie nie wydaje się zbyt poważne to funkcjonariusze zostali zabrani do pobliskiego szpitala. Policjanci nie zachowali odpowiedniego odstępu dlatego doszło do kolizji. Jeden z nich prawdopodobnie się zagapił i dlatego nie zdążył w porę zareagować. Tego typu kolizje nie zdarzają się zbyt często.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

W takich sytuacjach przydatne są systemy wspomagające jazdę w korku. Samochód monitoruje obiekty znajdujące się przed nim i kiedy trzeba sam wyhamuje. Dzięki temu auto nie wjedzie w inny samochód, ani nie potrąci pieszego czy zwierzęcia. Jak widać radiowozy nie mają jednak tego typu systemu na pokładzie.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Kolizja miała miejsce 1 maja tego roku. Film jednak pojawił się w Internecie dopiero dzisiaj. Wideo zostało zamieszczone na kanale STOP CHAM. Znajdziecie tam jeszcze wiele innych filmów z podobnych zdarzeń. Wypadki, kolizje i inne zdarzenia drogowe na polskich drogach mają miejsce przecież codziennie.

Fot. pixabay.com

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News