Zatrzymanie złodzieja samochodów! Uciekał Fiatem Pandą! [WIDEO]

Zatrzymanie złodzieja samochodów! Uciekał Fiatem Pandą! [WIDEO]

Pościg

Podaj dalej

Kilka dni temu w miejscowości Czaniec w województwie Śląskim doszło do zatrzymania złodzieja samochodów. Podejrzany uciekła Fiatem Panda. Po wyjściu z auta przez jakiś czas się wyrywał, ale w końcu policjantom udało się go obezwładnić.

Uciekający złodziej to duże niebezpieczeństwo

Widząc uciekającego samochodem złodzieja, lepiej zjechać na bok i go przepuścić. Niestety tacy przestępcy podczas ucieczki nie liczą się z nikim ani z niczym. Są w stanie potrącić postronnego przechodnia lub staranować samochód niewinnego człowieka. Wszystko tylko po to, aby uciec przed policją i uniknąć odpowiedzialności karnej.

policja mandat mandaty taryfikator wielkopolska
fot. pixabay

Jak widać na załączonym nagraniu wideo, przestępca wyrywał się policjantom przez dłuższy czas. Jednak w końcu udało się go obezwładnić. W zatrzymaniu pomógł kierowca z wideorejestratorem, który zablokował samochód złodzieja, uniemożliwiając mu tym samym skuteczną ucieczkę.

Pościg zakończył się dość szybko

To cud, że nikomu nic się nie stało. Gdyby mężczyzna nie został w porę zatrzymany, mogłoby skończyć się to tragedią. Brawurowa jazda tego typu osób może doprowadzić do uszczerbku na zdrowiu, a nawet do śmierci niewinnych postronnych osób. Na szczęście tego typu sytuacje nie zdarzają się zbyt często. Ciężko jednak całkowicie je wyeliminować.

Fot. YouTube/Kanał: Bielskie Drogi, pixabay.com

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News