Zapalił mu się skuter w windzie! Dzień jak co dzień [WIDEO]

Zapalił mu się skuter w windzie! Dzień jak co dzień [WIDEO]

Zapalił się skuter w windzie

Podaj dalej

Czy ktoś z was wpadł kiedyś na tak genialny pomysł, żeby wejść do windy ze skuterem. Samo to jest już bardzo niebezpieczne. Winda ma przecież swoje granice obciążenia. Niby są czujniki, które nie pozwalają ich przekroczyć, ale to nadal duże ryzyko.

Zapalił mu się skuter w windzie

Z drugiej strony kto mógłby przypuszczać, że wyłączony skuter od tak się zapali. Prawdopodobnie pożar wybuch z powodu uderzenia drzwi windy w pojazd. Tak przynajmniej przypuszczają osoby komentujące ten film. Ta hipoteza wydaje się chyba najbardziej prawdopodobna. Same baterie czy inne elementy układu napędowego od tak nie wybuchają.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Mamy nadzieję, że wszystkie osoby przebywające w windzie podczas wybuchu mimo tego niefortunnego zdarzenia w końcu uciekły i nic poważnego im się nie stało. Niestety jednak nie mamy co do tego pewności, bo film w momencie największego pożaru po prostu się urywa. Pozostaje jeszcze pytanie dlaczego drzwi zamknęły się pomimo, że skuter był jeszcze w ich futrynie. Przecież tam są czujniki ruchu.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Komentujący pod tym wideo przypuszczają, że być może czujniki te zostały wyłączone. Można domniemywać również, że nie działały prawidłowo. Tego się jednak nie dowiemy. Jeśli mieliście kiedyś pomysł, aby zabrać na pokład windy skuter to jak widać na załączonym wideo jest to dość karkołomny pomysł. Równie dobrze dźwig mógł po prostu się urwać.

Fot. Yotube/lopes777

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News