Zakręt idiotów znowu atakuje. Tym razem z drogi wyfrunął kierowca rozpędzonego Volkswagena [wideo]

Zakręt idiotów znowu atakuje. Tym razem z drogi wyfrunął kierowca rozpędzonego Volkswagena [wideo]

Podaj dalej

Zakręt idiotów na Śląsku jest bardzo niebezpieczny, szczególnie zimą. Tym razem przekonał się o tym kierowca Volkswagena Sharana, który prawdopodobnie zlekceważył znaki nakazujące zwolnić i jechał za szybko. Skończyło się wypadnięciem z drogi i uderzeniem w skarpę. Mamy nadzieje, że kierowcy nic poważnego się nie stało.

Zakręt idiotów w trakcie zimy jest jeszcze bardziej niebezpieczny

Zakręt idiotów potrafi być niebezpieczny nawet latem, gdy droga jest sucha. Kiedy zaczyna padać deszcz, już wtedy robi się naprawdę ślisko. Kiedy natomiast na drodze pojawi się śnieg, lód lub gołoledź jest tam naprawdę nieciekawie. Wielu kierowców nie zdaje sobie sprawy z tego jak łatwo jest tam wpaść na skarpę i uszkodzić auto.

Pomimo niemal codziennych wypadków zakręt idiotów dalej zbiera swoje żniwo. Zarządca drogi powinien jak najszybciej coś z tym zrobić, aby uniknąć kolejnych ofiar w tamtym miejscu. Chyba najprostszą i najskuteczniejszą metodą byłoby postawienie tam fotoradaru. Jeszcze tańszą metodą byłoby zwężenie, ale z pewnością powodowałoby tam korki. Fotoradar wydaje się być lepszym pomysłem.

KIEROWCO! ODBIERZ BON NA 120 PLN DO WYDANIA NA STACJACH BENZYNOWYCH

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News