Z cyklu najbardziej kiczowate motoryzacyjne przeboje. Piosenka o Volkswagenie Passacie B5 z dieslem 1.9 TDI. Padniesz ze śmiechu! [wideo]

Z cyklu najbardziej kiczowate motoryzacyjne przeboje. Piosenka o Volkswagenie Passacie B5 z dieslem 1.9 TDI. Padniesz ze śmiechu! [wideo]

Piosenka o Volkswagenie Passacie B5 1.9 TDI

Podaj dalej

O legendzie, która przeniosła polskie podróżowanie na zupełnie nowy poziom nie trzeba nikomu mówić. To oczywiście Volkswagen Passat B5 z dieslem 1.9 TDI. Na temat tego auta powstało masę memów oraz piosenek.

Volkswagen Passat B5 z dieslem 1.9 TDI – parodia piosenki Lady Pank

Tym razem prezentujemy jedną z nich. Jej twórca postanowił sparodiować piosenkę zespołu Lady Pank pod tytułem ,,Zawsze tam gdzie ty”. Jednak zmienił tekst piosenki na taki, który dotyczy Volkswagena Passata B5 z dieslem 1.9 TDI. Twórca wyśmiewa pewne patologie, które miały miejsce w Polsce kilka lat temu. Jak wiadomo samochód musiał być z małym przebiegiem, w wersji Highline i oczywiście z Niemiec.

Handlarze za wszelką cenę starali się spełnić wyimaginowane wymagania klientów. Czyścili sprowadzone Volkswageny Passat B5 z dieslem 1.9 TDI błyszczący plakiem, który sprawiał, że deska rozdzielcza błyszczała się prawie jak nowa. Kręcili też przebiegi, żeby auto miało 150 000-200 000 km. Choć realnie samochody te przyjeżdżały z przebiegiem nawet ponad 500 000 km. Na porządku dziennym były też wykonywane niechlujnie na szybko naprawy blacharskie.

KIEROWCO! MOŻESZ SPORO ZAOSZCZĘDZIĆ DZIĘKI TYM OPONOM NOWEJ GENERACJI. PRZEKONAJ SIĘ TUTAJ

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News