Wywiad z Polakiem, który woził największe gwiazdy świata i celebrytów! Jak ich ocenia? [WIDEO]

Wywiad z Polakiem, który woził największe gwiazdy świata i celebrytów! Jak ich ocenia? [WIDEO]

Woził celebrytów

Podaj dalej

Filip Nowobilski prowadzący kanał na Youtubie Duży w Maluchu przeprowadził wywiad z człowiekiem, który zawodowo zajmuje się worzeniem gwiazd, celebrytów, a także ludzi ze świata biznesu.

Wywiad z Polakiem, który woził największe gwiazdy świata i celebrytów!

Człowiek, o którym mowa to Adam Cieciura. Biznesmen prowadzący firmę obsługującą tak zwanych klientów VIP. Zapewnia transport gwiazdom światowego formatu, celebrytom, a także przedsiębiorcom grubego kalibru. Woził między innymi grupę Bajm, zespół Perfect, Lady Pank, a także wiele innych gwiazd światowego formatu. W wywiadzie wspomina również o słynnej artystce popowej, którą zna niemal każdy.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Pan Adam Cieciura obecnie współpracuje głównie z biznesmenami, a także z korporacjami. Takimi jak między innymi McDonald’s, Polsat, Rossmann czy KSW. Jak widać to człowiek z ogromnym doświadczeniem w branży przewozowej, który może się pochwalić wieloma ciekawymi współpracami. W wywiadzie zdradził również kilka bardzo interesujących smaczków z życia zawodowego.

Biznesmen w filmie wspomina również o zaawansowanych systemach zagłuszających GPS oraz inne urządzenia rejestrujące dźwięk czy obraz. Spotkał się z tym, że bogaci ludzie, których woził używali takich urządzeń. Chcieli w ten sposób uniknąć wycieku ewentualnego przypadkowego nagrania ich poufnych rozmów. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej musicie zobaczyć film. Naszym zdaniem warto.

Fot. pixabay.com

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News