Wyprzedzał swoim wypasionym Audi i ledwo zdążył przed ciężarówką. Kompletny brak wyobraźni! [WIDEO]

Wyprzedzał swoim wypasionym Audi i ledwo zdążył przed ciężarówką. Kompletny brak wyobraźni! [WIDEO]

Podaj dalej

Kierowca  Audi A6 C8 chciał wyprzedzić sznur samochodów i zdążyć przed ciężarówką. Chyba myślał, że drogi samochód uratuje mu życie podczas zderzenia z TIR-em. Masa w tym przypadku jest bezlitosna.

Wyprzedzał swoim wypasionym Audi i liczył na farta

Na szczęście nie skończyło się to wypadkiem, ani nawet kolizją. Kierujący Audi wykazał się w tej sytuacji skrajnym brakiem wyobraźni. Jak można wyprzedzać sznur samochodów widząc, że z naprzeciwka jedzie ciężarówka. Przecież w przypadku kolizji kierowca tego luksusowego auta nie miał by najmniejszych szans na przeżycie. Ucierpieć mogli jeszcze kierowcy z innych samochodów.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

To jeden z przykładów jak niektórzy kierowcy wsiadając do droższego samochodu dostają małpiego rozumu. Zaczyna się im wydawać, że są ponad prawem i mogą robić na drodze co chcą. Oczywiście nie jest tak zawsze. Zdecydowana większość właścicieli nowych aut jeździ raczej spokojnie i zgodnie z przepisami. Jednak zdarzają się wyjątki, co widać na załączonym filmie.

Mamy nadzieję, że mimo wszystko kierowca Audi przemyślał swoje zachowanie i nie będzie więcej wykonywał tak skrajnie nieodpowiedzialnych manewrów. Mógł się przecież schować za jadącym spokojnie Peugeotem, a następnie wyprzedzić go po przejechaniu ciężarówki. Jak widać zabrakło mu jednak cierpliwości i zdrowego myślenia.

Fot. Youtube/PiraciDrogowi.pl

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News