Wyprzedzał swoim BMW E60. Uderzył w Suzuki i Volkswagena! Jak tak można? Dostał 500 zł mandatu [wideo]

Wyprzedzał swoim BMW E60. Uderzył w Suzuki i Volkswagena! Jak tak można? Dostał 500 zł mandatu [wideo]

Podaj dalej

29-letni kierowca BMW E60 nieumiejętnie wyprzedzał i uderzył w jadące z naprzeciwka Suzuki SX4, którym jechał 71-latek. Rykoszetem dostał jeszcze Volkswagen. Zdarzenie miało miejsce w Kruszynie w województwie Dolnośląskim.

Kiedy miało miejsce zdarzenie z udziałem BMW E60?

Kolizja wydarzyła się 18 lutego w godzinach porannych. Jak donosi portal istotne.pl na szczęście żaden z uczestników kolizji nie ucierpiał. Jednak szkody w autach są wyraźnie widoczne. Suzuki SX4 ma uszkodzone przednie zawieszenie, maskę i jeszcze inne elementy z lewej strony nadwozia. Zniszczeń w Volkswagenie nie widać, bo nie załapał się za bardzo na nagraniu.

W BMW E60 dostały lewe tylne drzwi, próg, tylny zderzak, felgi oraz całe tylne zawieszenie. Widać też wystrzelone kurtyny w aucie. W tym przypadku naprawa samochodu z pewnością nie będzie tania. Za przewinienie kierowca BMW dostał od policjantów mandat wysokości 500 zł. Jak widać jadący BMW miał bardzo dużo szczęścia, samochód całą siłę uderzenia przyjął na siebie, ale i innym nic się nie stało. Za wypadek będzie musiał jednak zapłacić naprawiając rozbity samochód. Oczywiście do jego strat trzeba doliczyć również mandat.

KIEROWCO! MOŻESZ SPORO ZAOSZCZĘDZIĆ DZIĘKI TYM OPONOM NOWEJ GENERACJI. PRZEKONAJ SIĘ TUTAJ

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News