Wraca Volkswagen Polo w ulubionym malowaniu polskich lakierników! Marzyłeś o takim od dziecka!

Wraca Volkswagen Polo w ulubionym malowaniu polskich lakierników! Marzyłeś o takim od dziecka!

VW-POLO-HARLEKIN-1

Podaj dalej

Jeśli interesujesz się motoryzacją to pewnie już spotkałeś się z Volkswagenem Polo w nietypowym wielokolorowym malowaniu. To wersja Harlekin, która była dostępna w latach 90. w drugiej generacji tego modelu. Od tego czasu w kolejnych odsłonach auta Niemcy zdecydowali się zrezygnować z tego ekscentrycznego pomysłu. Jednak teraz zwariowane malowanie wraca i to z pełną pompą.

Nowy Volkswagen Polo Harlekin niestety jest tylko jeden

Wiele osób czytających ten artykuł będzie jednak mocno zawiedziona. Dlaczego? Bo nowa generacja Volkswagena Polo została wyprodukowana tylko w jednym egzemplarzu. Na szczęście jest na to rozwiązanie. Tak naprawdę w dzisiejszych czasach przy szerokim dostępie do różnokolorowych folii do oklejania aut możesz zrobić to znacznie taniej i to na każdym samochodzie. Za kilka tysięcy złotych da się w taki sposób obkleić nawet swojego Passata B5.

Volkswagen Golf Harlekin
Volkswagen Golf Harlekin

Co by jednak nie mówić o wersji Harlekin, stare Volkswageny w tym malowaniu są już dzisiaj autami kultowymi, a ich ceny cały czas rosną. Wielu fanów marki przerabia swoje egzemplarze, żeby tylko mieć tę odmianę. Choć nie wszystkim się podoba to trudno odmówić Harlekinowi oryginalności.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News