Wiemy jak będzie wyglądało nowe BMW M3 Touring w tylnej części nadwozia! Premiera już tuż tuż!

Wiemy jak będzie wyglądało nowe BMW M3 Touring w tylnej części nadwozia! Premiera już tuż tuż!

Nowe BMW M3 Touring

Podaj dalej

BMW M3 od zawsze było oferowane jako coupe, a później również jako kabriolet i sedan. Oczywiście nie w każdej generacji. W przypadku E46 Niemcy wycofali się z oferowania sedana. Z kolei, w trakcie produkcji F80, pojawiło się nowe nazewnictwo i ,,nowy’’ model M4 F82. Nigdy jednak M3 nie było dostępne w odmianie kombi.

Niedługo się to zmieni!

Już wkrótce zadebiutuje BMW M3 Touring w nadwoziu kombi. Film, w którym widać całą tylną część samochodu pojawił się na YouTubie już jakiś czas temu. Dokładnie wczoraj w sieci zadebiutowało kolejne nagranie, w którym można nieco posłuchać na temat nowej premiery tego bawarskiego producenta samochodów.

Trzeba przyznać, że na pierwszym nagraniu wideo tył auta prezentuje się naprawdę dobrze. Jesteśmy jednak ciekawi jak będzie wyglądał przód samochodu. Prawdopodobnie tak samo jak w przypadku sedana. Niemcy raczej nie zaskakują w takich przypadkach. Kombi zwykle wygląda podobnie jak sedan. Coupe tylko nieco się różni. Podobnie robi Mercedes oraz Audi.

To pierwsze M3 w wersji kombi, ale nie pierwsze M w takim nadwoziu

Pierwszym modelem spod znaku M w nadwoziu kombi było oczywiście M5 generacji E34. Później, w przypadku E39, BMW wycofało się z tego pomysłu. Ten jednak powrócił przy okazji premiery E60. Jednak w nowszych generacjach 5-ki takich jak F10 czy F90, Niemcy nie zdecydowali się już na powrót nadwozia kombi. Zatem, M3 będzie obecnie jedynym oferowanym M w takim nadwoziu.

Fot. YouTube/Kanał: YOUCAR

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News