Umył stare BMW Serii 5 po 12 latach postoju. Efekt jest piorunujący! [WIDEO]

Umył stare BMW Serii 5 po 12 latach postoju. Efekt jest piorunujący! [WIDEO]

Mycie BMW

Podaj dalej

Autorzy australijskiego kanału motoryzacyjnego Abandoned Automotive postanowili dać zapuszczonemu BMW 535i E34 drugie życie. Zaczęli od dokładnego umycia karoserii przy pomocy myjki ciśnieniowej.

Umył stare BMW Serii 5 po 12 latach postoju

Już użycie samej wody pod ciśnieniem usunęło sporo brudu. Trzeba przyznać, że przez 12 lat postoju na aucie zdążyła się zebrać solidna warstwa kurzu i glonów. Jednak to nie wystarczyło. Panowie zdecydowali się domyć karoserię szczotką. Nie polecamy szorowania auta w ten sposób. Bardzo łatwo zostawić trwałe ślady na lakierze.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Pianę najlepiej nakładać przy pomocy rękawicy wykonanej z mikrofibry. To zdecydowanie lepszy pomysł niż szorowanie lakieru szczotką. Z drugiej strony samochód będzie i tak wymagał lakierowania. Być może stąd taka decyzja. Po zakończeniu mycia karoserii australijscy miłośnicy BMW rozpoczęli odkurzanie wnętrza. Tam również nie brakowało kurzu i brudu.

Po mimo powierzchownego czyszczenia widać wyraźne efekty. Mamy nadzieję, że po umyciu samochodu panowie z Australii zajmą się remontem blacharki oraz doprowadzeniem auta do stanu bliskiego ideałowi. Jak będzie w praktyce to się wkrótce okaże. Ciekawych odsyłamy na kanał Abandoned Automotive.

Fot. Youtube/Abandoned Automotive

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News