To właśnie za te wyczyny za kierownicą Mercedesa został skazany Frog. Zobacz film [wideo]

To właśnie za te wyczyny za kierownicą Mercedesa został skazany Frog. Zobacz film [wideo]

Podaj dalej

Sprawy Froga i jego wyczynów z udziałem BMW M3 nie trzeba nikomu przedstawiać. To temat wałkowany w mediach już od kilku dobrych lat. Ostatnio mężczyzna został skazany za swoje postępowanie za kierownicą. Jednak nie było to ściganie się po ulicach Warszawy.

Frog skazany za ucieczkę Mercedesem, a nie za jazdę BMW M3

Zanim Frog wykonywał niebezpieczne manewry w swoim BMW M3 i został sławny, kilka lat wcześniej uciekał przed policją swoim Mercedesem C300 W204. Sąd uznał, że właśnie wtedy spowodował najwięcej sytuacji zagrażających innym uczestnikom ruchu drogowego. Warto zobaczyć film, jeśli jesteście zainteresowani poczynaniami Froga za kierownicą Mercedesa.

Jakim dokładnie autem uciekał Frog przed policją? Był to Mercedes C 300 W204 z 3-litrowym silnikiem V6 o mocy 231 KM. Samochód w takiej wersji osiąga setkę w 7,3 s. Z opisu filmu wynika, że policjanci, którzy jechali za Frogiem dysponowali Oplem Insignią A. Prawdopodobnie pod maską radiowozu pracował 2,8-litrowy turbodoładowany silnik V6 o mocy 260 KM. Auto policjantów osiągało setkę w 6,9 s. Frog nie mógł więc uciec daleko.

KIEROWCO! MOŻESZ SPORO ZAOSZCZĘDZIĆ DZIĘKI TYM OPONOM NOWEJ GENERACJI. PRZEKONAJ SIĘ TUTAJ

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News