To przepiękne BMW E34 ma przejechane niecałe 19 000 km i jest do kupienia w Polsce!

To przepiękne BMW E34 ma przejechane niecałe 19 000 km i jest do kupienia w Polsce!

BMW logo marki

Podaj dalej

Przeglądając internetowe portale aukcyjne, trafiliśmy na bardzo ciekawy egzemplarz zabytkowego BMW. To Seria 5 E34, a dokładnie 525i. Ma 6-cylindrowy, rzędowy motor o mocy 192 KM. To jednak nie wszystko, za co kocha się ten model.

Klasyk z prawdziwego zdarzenia

W latach 90., samochód ten budził postrach i nie cieszył się zbyt dobrą opinią. Takimi autami jeździli wtedy głównie ludzie z szemranych środowisk, gangsterzy i mafiozi. Na szczęście, w obecnych czasach ten samochód już tak się nie kojarzy. Wiele osób chce go kupić, bo kiedy był oferowany jako nowy, na jego nabycie mogła pozwolić sobie zaledwie garstka ludzi.

Teraz, tego typu auta są znacznie bardziej przystępne cenowo niż prawie 30 lat temu, ale z pewnością nie należą do tanich. Obecnie pełnią inną funkcję. To samochody do kolekcji. Egzemplarz, który udało nam się znaleźć jest w naprawdę dobrym stanie. Link do aukcji znajdziecie tutaj.

Auto wygląda jak nowe

Fotele są w idealnym stanie. Pod maską również nie widać śladów zużycia. W doskonałej kondycji jest również lakier auta. To prawdziwy biały kruk. Na uwagę zasługują również kultowe felgi. Całość wygląda rewelacyjnie i zapewne równie dobrze jeździ.

Fot. pixabay.com

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News