Ten niepozorny stary Nissan z Polski bez problemu objeżdża Lamborghini Aventadoor SVJ! [WIDEO]

Ten niepozorny stary Nissan z Polski bez problemu objeżdża Lamborghini Aventadoor SVJ! [WIDEO]

Stary Nissan szybszy od Lamborghini

Podaj dalej

Jeśli interesujecie się autami sportowymi to z pewnością obiło się już wam o uszy słowo sleeper. To niepozorny samochód z mocnym silnikiem, który może objechać dużo droższe samochody takich marek jak Porsche, Lamborghini czy Ferrari. Właśnie taki jest Nissan z filmu.

Niepozorny stary Nissan z Polski bez problemu objeżdża Lamborghini

Widoczny na wideo Nissan to model Silvia S14. Pod jego maskę trafił legendarny 6-cylindrowy silnik Toyoty 2JZ. Jego moc została podniesiona do około 600 KM. Jako, że auto waży zaledwie 1100 kg, dzięki takiej mocy jest w stanie bez problemu poradzić sobie z Lamborghini Aventadorem SVJ. Co ciekawe, za jego skonstruowanie odpowiada firma Turbo Bros z Białegostoku.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Na filmie jest też wiele innych wyjątkowych aut. Twórcy z kanały Fast Family skupili się jednak na 1800-konnym Lamborghini Gallardo. Z tego co mówi właściciel warsztatu samochód sprowadzono z USA. Jednostkę V10 wzmocniona dwoma turbosprężarkami. To jedno z nielicznych takich aut w Polsce. Na daną chwile wiemy jeszcze o dwóch polskich egzemplarzach Lamborghini z turbodoładowaniem.

To nie jedyne sportowe wozy, które są obsługiwane przez tę białostocką firmę. Na warsztacie widać również wiele innych ciekawych samochodów takich jak Mercedesy SLS AMG, Lamborghini Aventador czy McLarena. Widać, że panowie wyspecjalizowali się w prawdziwych egzotykach. Mocnych, drogich i efektownie wyglądających. Jest co podziwiać. Dla wielu mechaników to praca marzeń.

Fot. pixabay.com

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News