Ten Mercedes z dieslem został wyprodukowany w 2016 roku i ma przejechane 772 000 km!

Ten Mercedes z dieslem został wyprodukowany w 2016 roku i ma przejechane 772 000 km!

Mercedes logo

Podaj dalej

Na jednym z portali ogłoszeniowych w Polsce pojawił się dość nietypowy egzemplarz Mercedesa Klasy E W213. Samochód został wyprodukowany w 2016 roku, czyli ma zaledwie 8 lat. Przez ten czas pokonał już ponad 772 000 km.

W jakim jest stanie?

Jak na auto z tak potężnym przebiegiem wygląda całkiem nieźle. Patrząc na zdjęcia z fotelami tego samochodu aż trudno uwierzyć, że egzemplarz ten ma za sobą tak ogromny dystans. Oczywiście na siedzeniu kierowcy oraz na tylnej kanapie widać zagniecenia skóry, ale nie są one bardzo widoczne. Naprawdę nie można mieć do tego auta pod tym względem większych uwag. Nawet kierownica wygląda całkiem dobrze.

Mercedes logo
Fot. pixabay.com

Podobnie zresztą jak elementy deski rozdzielczej czy boczki drzwi. Można przypuszczać, że samochód był eksploatowany głównie w trasie. Poza tym, poprzedni właściciel najwyraźniej dbał o ten egzemplarz. Patrząc na tego Mercedesa pod kątem wizualnym, auto robi całkiem dobre wrażenie.. Jednak radzimy je dobrze sprawdzić przed ewentualnym zakupem.

Ile kosztuje ten egzemplarz?

Auto zostało wystawione za 68 900 złotych. Cena jak na ten model nie jest co prawda wygórowana, jednak zniechęcać do zakupu tego auta z pewnością będzie przebieg oraz dość ubogie – jak na Mercedesa Klasy E – wyposażenie. Ten egzemplarz nie ma nawet ksenonów, tylko zwykła halogeny. To nie do pomyślenia w aucie klasy średniej wyższej i to jeszcze z 2016 roku. Narzekać można jeszcze na brak zegarów w postaci multimedialnego ekranu – dla niektórych to będzie zaleta i mały ekran nawigacji. Link do aukcji znajdziecie tutaj.

Fot. pixabay.com

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News