Ten Maluch ma przejechane zaledwie 24 000 km i został wystawiony za około 32 000 złotych!

Ten Maluch ma przejechane zaledwie 24 000 km i został wystawiony za około 32 000 złotych!

fiat_126p

Podaj dalej

Na jednym z portali aukcyjnych w Polsce, pojawiło się bardzo ciekawe ogłoszenie. Mieszkaniem Opola wystawił Fiata 126p nazywanego pieszczotliwie Maluchem za niebagatelną kwotę o wartości 32 500 złotych. Dlaczego tak drogo?

Samochód jest w naprawdę dobrym stanie

Jak można zauważyć przeglądając zdjęcia z ogłoszenia, auto wydaje się być w naprawdę rewelacyjnej kondycji. Oczywiście jest to do zweryfikowania na miejscu. Link do aukcji z tym egzemplarzem znajdziecie klikając w link tutaj. Sprzedający deklaruje, że samochód ma przejechane zaledwie 24 000 km i, że jest jego 2. właścicielem.

Czy Maluch może być wart aż tak dużo? Tak, pod warunkiem, że znajdzie się klient, który będzie w stanie tyle za niego zapłacić. W dzisiejszych czasach nie brakuje ludzi darzących ten model ogromną sympatią. Praktycznie każdy ma w rodzinie kogoś, kto w latach 80. czy 90. miał taki samochód.

Mało zdjęć w ogłoszeniu

Dziwi tylko brak zdjęć wnętrza w ogłoszeniu. Być może sprzedający doda je wkrótce. Nie ma można też zobaczyć jak wygląda komora silnika czy przedni bagażnik, ani podwozie auta. Jeżeli samochód jest drogi i jak sugeruje sprzedający – w bardzo dobrym stanie, aukcja powinna zawierać więcej szczegółowych zdjęć. Osoba wystawiająca Fiata 126p wyraźnie się do tego nie przyłożyła.

Fot. Fiat

Ten Volkswagen Golf z silnikiem 1.9 TDI ma przejechane 700 000 km! Aż trudno w to uwierzyć! Zobacz jak wygląda!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News