Ten kierowca starego BMW E39 z Rzeszowa powinien stracić prawo jazdy! Zobacz co zrobił! [WIDEO]

Ten kierowca starego BMW E39 z Rzeszowa powinien stracić prawo jazdy! Zobacz co zrobił! [WIDEO]

Pirat w BMW Rzeszów

Podaj dalej

Kierowcę BMW E39 ewidentnie poniosły emocje. Na nagraniu widać jak zajeżdża drogę kierowcy auta z wideorejestratorem. Mało brakowało, a jego postępowanie doprowadziłoby do kolizji lub nawet wypadku.

Dlaczego kierowca BMW tak się zachowywał?

Tego niestety nie wiemy, możemy jedynie gdybać i przypuszczać. Na nagraniu widać, że prawdopodobnie kierowcy bawarskiej limuzyny nie spodobała się próba wyprzedzenia go przez autora nagrania. Podszedł do tego ambicjonalnie. Jakby brał udział w wyimaginowanym wyścigu.

W pewnym momencie o mały włos nie doszło do zderzenia z dostawczakiem. Te sytuacja była bardzo niebezpieczna. Niewiele brakowało. Na szczęście, nie doszło do kontaktu między auta i wszyscy kierowcy wyszli z tej sytuacji bez szwanku.

Czy powinien stracić za to prawo jazdy?

Naszym zdaniem zdecydowanie tak! Takie zachowania na drodze powinny być karane. Jeśli kierowca BMW widocznego na nagraniu będzie tak postępował w przyszłości. Jest duża szansa, że może spowodować poważny wypadek. Dlatego apelujemy o panowanie nad emocjami, szczególnie za kółkiem. Te nigdy nie są dobrym doradcą, a zwłaszcza na drodze.

Fot. YouTube/Kanał: STOP CHAM

Kierowca starego BMW X5 E53 wyprzedza na ciągłej i spycha innych na barierki! [WIDEO]

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News