Ten błąd popełnia bardzo dużo osób przy wystawianiu auta w Internecie! Przez to nie mogą go sprzedać!

Ten błąd popełnia bardzo dużo osób przy wystawianiu auta w Internecie! Przez to nie mogą go sprzedać!

BMW Serii 3 E90 przód

Podaj dalej

Przeglądając ogłoszenia z samochodami na portalach motoryzacyjnych, w oczy rzuca się jeden błąd sprzedawców. Bardzo często ich spora grupa wystawia auta z mocno zawyżonym przebiegiem. Przez to, takie egzemplarze nie chcą się sprzedać.

Wystawianie samochodów na odwal jest niestety popularne

Osoby, które sprzedają swoje auta, często nie przywiązują uwagi do opisu. Wstawiają byle jakie zdjęcia czy nie podają wszystkich istotnych informacji. Później dziwią się, że ich samochody nie chcą się sprzedać przez kolejne miesiące. Wystarczy pomyłka w przebiegu, nieumyślne dopisanie dodatkowego zera i już auto staje się niesprzedawalne. Nikt przecież nie chce kupić egzemplarza z przebiegiem powyżej 1 000 000 km. Jak widać, kilka błędów przy wystawianiu samochodu na internetowej aukcji może skutecznie powstrzymać klientów przed chęcią obejrzenia takiego auta. Mimo to, pomyłki nadal się zdarzają.

volkswagen_passat_variant_99
Fot. Volkswagen

Jak prawidłowo wystawić auto w Internecie?

Na pewno nie można pozwolić sobie na błędy. Zdjęcia powinny być estetyczne i wykonane na neutralnym tle. Nie może być widać na nich śmietników, walącej się ruiny czy stodoły. Warto o to zadbać. Dobrze zrobione zdjęcia to podstawa. Nasze auto powinno się wyróżniać na tle innych. Musi być też dokładnie umyte, zarówno w środku jak i na zewnątrz.

Fot. BMW, Volkswagen

Tani sportowy samochód, którym wyróżnisz się na ulicy! Co to za auto? Zobacz!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News