Tak wyglądają zloty aut miliarderów w Szwajcarii! Masz to w Polsce?

Tak wyglądają zloty aut miliarderów w Szwajcarii! Masz to w Polsce?

Koenigsegg

Podaj dalej

Zloty sportowych samochodów zyskują w Polsce coraz większą popularność. Jednak tak drogich aut, w naszym kraju jeszcze nie spotkamy. Auta marki Pagani czy Koenigsegg to prawdziwe unikaty. Wozy dla miliarderów.

Wkrótce w Polsce

Czy tego typu zloty mają szansę odbywać się również w Polsce? Oczywiście, że tak. Jednak trzeba na to jeszcze trochę poczekać. Nasze społeczeństwo trochę się już wzbogaciło. Na ulicach jest coraz więcej sportowych aut takich marek jak: Porsche, Lamborghini czy Ferrari. Jednak, póki co, nie są to jeszcze topowe modele. Oczywiście takie auta też są, ale nie jest ich tak dużo jak podstawowych i pośrednich samochodów luksusowych marek.

Spotkanie na takim zlocie aut za milion, nie stanowi problemu. Jednak samochodu za kilka milionów, prawie się tam nie pojawiają. Na tego typu wozy, stać nieliczną grupę osób. Zwykle są to bardzo zamożni milionerzy, a częściej raczej miliarderzy.

Jakimi autami jeżdżą miliarderzy?

Jak widać na szwajcarskim zlocie, są to przeróżne modele tak ekskluzywnych brandów jak Pagani czy Koenigsegg. Nie brakuje też mocno limitowanych aut bardziej popularnych marek, takich jak Ferrari, Lamborghini czy Mercedes. Koniecznie zobaczcie nagranie, naprawdę jest na czy zawiesić oko.

Zapłacił za naprawę klimatyzacji w Mercedesie ponad 40 000 złotych! Szok!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News