Tak pokracznej repliki Ferrari Enzo jeszcze nie widziałeś! Tu nic do niczego nie pasuje! [WIDEO]

Tak pokracznej repliki Ferrari Enzo jeszcze nie widziałeś! Tu nic do niczego nie pasuje! [WIDEO]

Ferrari ma nowe logo

Podaj dalej

Po Internecie krążyło wiele zdjęć i filmów przedziwnych replik samochodów. Najczęściej, wszystkie te konstrukcje łączy jedna cecha. Te auta wyglądają jak karykatury swoich prawdziwych odpowiedników. Z jednej strony ich twórcy chcą spełniać swoje marzenia. Z drugiej, chyba lepiej, żeby kupili coś tańszego.

Stworzenie repliki nie jest łatwe

Niestety, zbudowanie wiernej repliki to bardzo trudne zadanie. Jednak nie niemożliwe. Przykładem na to jest choćby polski Aventador. Link do artykułu o tym Lamborghini znajdziecie klikając tutaj. W przypadku repliki Enzo, którą możecie zobaczyć na poniższym filmie, ewidentnie coś poszło nie tak. Już z daleka widać, że samochód wygląda pokracznie.

Twórcy prawdopodobnie skonstruowali go jednak dla żartu. Przynajmniej tak można się domyślić. Nikt przy zdrowych zmysłach nie pomyliłby tego auta z oryginałem. Nawet ciężko znaleźć cechy wspólne obydwu aut. Te, które wydają się podobne, tak naprawdę są zupełnie inne.

Enzo
Fot. Ferrari

Czasem nie warto…

Naszym zdaniem budowa repliki wymaga dużego budżetu, czasu i cierpliwości. Jeśli chcecie zbudować takie auto na szybko, lepiej kupić coś tańszego, ale oryginalnego. Może nie będziecie mieli swojego wymarzonego Ferrari, ale wybierzecie auto, który świetnie wygląda, daje co prawda nieco mniejszą przyjemność z jazdy. Za to nie przynosi wstydu na ulicy.

Fot. pixabay.com, Ferrari

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News