Tak brudnego Volkswagena Golfa 5 jeszcze nie widziałeś! Po dogłębnym myciu wygląda jak nowy!

Tak brudnego Volkswagena Golfa 5 jeszcze nie widziałeś! Po dogłębnym myciu wygląda jak nowy!

Mycie auta

Podaj dalej

Na jednym z kanałów motoryzacyjnych dotyczących autodetailingu, pojawił się ciekawy egzemplarz Volkswagena Golfa 5. generacji. Auto zostało kompletnie zapuszczone. Zwykłe mycie nic by tutaj nie pomogło. Na szczęście w obecnych czasach da się temu zaradzić.

Jak usunąć mocno zaschnięty bród?

Nie obejdzie się bez wieloetapowego mycia. Trzeba najpierw ogólnie umyć samochód przy pomocy aktywnej piany. Następnie usunąć z karoserii zanieczyszczenia metaliczne, owady, a także żywice. Kolejny etap to ponowne mycie. Mocno zapuszczony lakier będzie wymagał jeszcze polerki. Bez tego nie uda się przywrócić mu dawnej świeżości.

mycie samochodu
Fot. pixabay.com

Niełatwym zadaniem jest również dokładne wyczyszczenie felg. Tutaj potrzebna jest silna chemia. Oczywiście na tyle mocna, aby usunąć pył z klocków hamulcowych. Jednak nie może być to produkt zbyt żrący, bo zniszczy lakier.

Ile kosztuje takie mycie auta?

Za samo mycie w firmie autodetailingowej zapłacicie kilkaset złotych. Jeśli dojdzie do tego polerka, trzeba doliczyć jeszcze drugie tyle. Jeśli jednak zdecydujecie się jeszcze na położenie powłoki ceramicznej, wówczas cena może sięgnąć nawet kilku tysięcy złotych. Uzależnione jest to jednak o miasta i rodzaju użytej chemii, a także od konkretnego przypadku. Zobaczcie jak takie mycie wygląda na przykładzie Volkswagena Golfa 5 z wideo.

To idealny diesel na obecne czasy! Mało pali, więc nie ma co się obawiać drogiego paliwa

Fot. pixabay.com

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News