Tak bawi się polska młodzież upalając na śniegu stare BMW E36! Naszym chłopakom nie brakuje luzu! [wideo]

Tak bawi się polska młodzież upalając na śniegu stare BMW E36! Naszym chłopakom nie brakuje luzu! [wideo]

Podaj dalej

Jak mówił Bolec w filmie ,,Chłopaki nie płaczą”, ,,nie sądzisz, że naszym chłopakom brakuje trochę luzu?”. Jak widać po nagraniu z upalania starych BMW E36 zdecydowanie nie. Samochody latają bokami, aż miło popatrzeć. Co najważniejsze nie robią tego w miejscu publicznym a na zamkniętym obiekcie. I to się chwali.

Jak i gdzie bezpiecznie latać gruzami?

Warto szkolić swoje umiejętności za kółkiem, dzięki temu znacznie łatwiej opanować samochód. Tym bardziej jeśli ma on napęd na tylne koła jak BMW E36 z filmu. Zalecamy jednak bawić się w tego typu treningi z rozwagą i zdecydowanie nie na drogach publicznych. Nawet jeśli będziecie to robić nocą przy minimalnym ruchu to i tak ryzyko potrącenia słabo widocznego pieszego czy nagle pojawiającego się auta jest bardzo duże.

Latanie bokami po drogach publicznych starym gruzem takim jak BMW E36 grozi nie tylko wypadkiem, ale i mandatem, a w skrajnych przypadkach nawet utratą uprawnień do kierowania samochodem. Dlatego apelujemy o rozwagę i rozsądek. Warto też odłożyć trochę pieniędzy i przejechać się po torze z instruktorem. Wbrew pozorom nie jest to takie drogie, a bardzo pomaga.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News