Tacy ludzie jak ten osiłek z BMW powinni raz na zawsze stracić prawo jazdy! Chciał zaatakować rowerzystów pałką!

Tacy ludzie jak ten osiłek z BMW powinni raz na zawsze stracić prawo jazdy! Chciał zaatakować rowerzystów pałką!

Agresor w BMW

Podaj dalej

Kierowca prowadzący nowe BMW X3 z filmu idealnie wpasował się w stereotyp. Wyszedł z auta z pałką i chciał bić jednego z rowerzystów. Tacy ludzie powinni być surowo karani. Nie nadają się do funkcjonowania w społeczeństwie.

Co rozzłościło mieszkańca Szczecina?

Tego dokładnie nie wiadomo, ale nic nie usprawiedliwia jego zachowania. W cywilizowanym kraju konfliktów na drodze nie rozwiązuje się pałką. To zdecydowanie głupie zachowanie. Kierowca zdaje się zapomniał, że nie żyjemy już w średniowieczu. Jak widać, na szczęście, rowerzystka szybko i skutecznie opanowała całą sytuację.

Wielkie gratulacje należą się właśnie tej pani! Wiedziała jak zareagować i w sposób elegancki i w pełni kulturalny uspokoiła agresora, który wsiadł do samochodu i po prostu odjechał. Jak widać, można poskromić zdenerwowaną osobę gotową zaatakować.

BMW logo
Fot. pixabay.com

Co robić w takich sytuacjach?

Przede wszystkim zachować sposób i spróbować złagodzić agresję. Jeśli agresor uszkodzi nasze auto lub nas zaatakuje, nie bójmy się zgłosić sprawy na policję. Nie można przyzwalać na takie zachowania. Wszelkie formy agresji, powinny być ,,zduszone w zarodku’’.

Fot. YouTube/Kanał: STOP CHAM, pixabay.com

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News